Nebarando
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gry PBF Nebarando
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 F.A.Q czyli co i jak

Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry



F.A.Q czyli co i jak Empty
PisanieTemat: F.A.Q czyli co i jak   F.A.Q czyli co i jak EmptyPon Lip 04, 2011 5:35 pm

1. Jak się w to gra?
Gra jest bardzo prosa polega na pisaniu postów opisujących poczynania twojej postaci, lecz zanim przejdziemy do rozgrywki musimy zrobić kartę postaci w dziale "Karta postaci" jeśli nie wiesz jak zrobić to znajduje się tam wzór którego wszyscy mają się trzymać.
2. Zrobiłem postać i co dalej?
Któryś z Botów musi zaakceptować twoją postać a następnie wplącze się w fabułę odgrywającej się w sadze 1
3. Czemu jest tylko jedna saga? Ta gra jest, aż tak słabo rozbudowana ?
Gra będzie ciągle rozwijać się o nowe sagi. Obecnie jest tylko 1 bo nie ma sensu pisać sagi skoro nikt do niej jeszcze nie doszedł.
4. W takim razie jak dostać się do następnej sagi?
Co jakiś czas będzie większe wydarzenie fabularne które pchnie wydarzenia do przodu.
5. Jak ulepszyć postać?
Gdy będziesz brał aktywnie udział w grze Boty zdecydują czy możesz już przejść na dalszą rangę bać dostać nowe zaklęcie.
6.Czy mój 1 czar może być silniejszy oraz jak zwiększyć miejsce w plecaku?
Tak z przejściem na następną rangę Bot doda bonusy do posiadanych przez ciebie czarów do puki nie uzna, że jest wystarczająco silne. Miejsce w plecaku powiększa się o 5 co rangę.
7. Jak walczyć z innymi graczami?
Jest to opisane w dziale który odpowiada za walki.
8. Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi w F.A.Q więc gdzie mam szukać ?
w tym dziale możesz pisać swoje pytania.
Powrót do góry Go down
 
F.A.Q czyli co i jak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nebarando :: Ogólne :: Co i jak.-
Skocz do: